منو

سیبل چیست؟

سیبل یک وبسایت اینترنتی می باشید که حدف آن بر منبی این است که ، کسب و کارهای فیزیکی را به سمت ایجاد فروشگاه یا کسب و کار اینترنتی سوق دهد. در واقع برند سیبل از ترکیب see business electronic نشات گرفته است.

ایده سیبل از کجا آمده است؟

یک روز مشغول بحث با یک فردی بودیم. آن فرد بسیار از شرایط زمانه خسته شده بود. بین صحبت ها اشاره شد که فرد میوه فروش حتی نمی تواند یک روز هم مغازه را ببندد و به مسافرت برود. من به فرد پیشنهاد راه اندازی سایت دادم اما او در ذهن خودش تصویر بسیار ترسناکی از کسب و کار آنلاین داشت. بنابر این سیبل برای راه اندازی آسان کسب و کار آنلاین بوجود آمده است.

سیبل با چه هدفی تاسیس شده است؟

سیبل، از ابتدای تاسیس خود اهداف گوناگونی را دنبال می کند. اولین هدف سیبل این است که بار ایجاد کسب وکار را با کیفیت بالا برای همه کاربران مشتاق رفع نماید.

مخاطبان سیبل چه کسانی هستند؟

هم اکنون مصرف کنندگان سیبل افرادی هستند که صاحب کسب و کارهای فیزیکی هستند و همینطور افرادی که کسب و کاری ندارند ، اما مشتاق به ایجاد هستند. برای مثال کسب و کار نویسندگی یا مشهور شدن و..
همچنین در چشم انداز سیبل افراد بدون ایده می توانند، به پیشنهاد سیبل ، بصورت رایگان صاحب ایده شوند. افرادی که مایل به طراحی وبسایت هستند می توانند با مجموعه سیبل همکاری نمایند.

سیبل چه فرصت هایی ایجاد یا چه تهدید هایی را کاهش می دهد؟

در حال حاضر بدلیل مشکلات اقتصادی ، بیماری و.. مردم در حال رنج و سختی هستند. حالا فرض کنید که سرپرست خانواده نیز کسب و کار خود را از دست بدهد!
سیبل در چشم انداز خود ، آموزش رایگان، تبلیغات رایگان،طراحی رایگان و ویژگی های دیگر را برای شما فراهم می آورد که به راحتی بتوانید کسب و کار آنلاین خود را با خاطره خوب راه اندازی کنید.

با سیبل رایگان و راحت !صاحب کسب و کار شو